Sepetinizde ürün bulunmamaktadır

Hesabım

Giriş Yap - Üye Ol

oto aksesuar xml veren firmalar


E-Ticaret Bayiliği ve Oto Aksesuar XML Dropshipping


 

BOSSE Oto Aksesuar Yedek Parça olarak bizler internet üzerinden ürün satışı gerçekleştiren 150 den fazla firmaya oto aksesuar tedariği yapan, Dropshipping hizmeti veren ve aynı zamanda oto aksesuar toptancılığı yapan yenilikçi ve işini iyi bilen sektöründe lider bir firmayız.
Eticaret bayilerimizde satış kanallarına göre birden fazla noktada ürün satışı gerçekleştirmektedir. E ticaret olarak tahmini satış noktamız şuan için 500 civarındadır.
Türkiye’de kendi sektöründe öncü ve internet dünyasında lider konumda olan KLİKSA, MEDIAMARKT  gibi büyük markalarada direk tedarik hizmeti vermekteyiz.

hepsiburada.com, gittigidiyor.com, n11.com, sahibinden.com, sanalpazar.com, epttavm.com gibi en büyük pazar yerlerinde kurumsal çözüm ortaklığımız bulunmakta ve bu internet sitelerinde birçok bayimiz hergün yüzlerce ürünümüzü satmaktadır.

 

Sizlerde bizlerden xml bayiliği alabilir, ürünlerimizi internet sitenizde yada portallarda satabilirsiniz.


Firmamızda stoklu olarak 12.000 çeşit ürün bulunmaktadır.
Bu ürünlerin yaklaşık 8.000 Adeti xml üzerinden e ticaret bayilerimize sunulmaktadır.
Tüm ürünlerimiz stoklu olup , ürün gönderimleri aynı gün yada sipariş yoğunluğuna göre nadiren ertesi gün gerçekleştirilmektedir.

Oto Aksesuar Bayisi olmak isteyen herkes bayimiz olabilir. Bunun için herhangi bir sınırlama yoktur. İnternet üzerinden satış yapıyorsanız yada yeni başlayacaksanız hiç farketmez !

"e ticaret bayisi olmak istiyorum " konulu ve firmanızı azda olsa anlatan kısa bir yazıyı info@ozyurtotoaksesuar.com a mail atın.

Arkadaşlarımızın mailınıza hemen dönüş yapacak ve sizden sabit ip adresiniz istenecektir. Hemen ardından OTO AKSESUAR XML iniz hazırlanıp tarafınıza gönderilecek.

Bayiliğiniz onaylandıktan sonra, bizi aramaya ihtiyaç duymaksızın kendi şifre ve parolanızla girdiğinizde bir ürünün elimizde olup olmadığını, size özel fiyatını ve tavsiye edilen satış fiyatını görebileceksiniz.
 

İnternet Bayiliği E Ticaret Oto Aksesuar XML ve Dropshipping
 

İnternet Bayiliği (Dropshipping)

BOSSE OTO AKSESUAR olarak internet bayiliğine oldukça önem vermekteyiz. Evinizde oturduğunuz yerden veya herhangi bir sektörde hizmet veren şirketinizde aynı zamanda bu işi yaparak para kazanmak istiyorsanız BOSSE OTO AKSESUAR dan internet bayiliği almak isteyebilirsiniz.

Gittigidiyor, N11, Sahibinden gibi siteler üzerinden ürünlerimizi satabilirsiniz. Sattığınız ürünleri müşterilerinize sizin yerinize biz göndermekteyiz. Siz ürünü görmeden satış başına aldığınız kârlar ile ciddi gelirler edinin.
İnternet Bayiliği talepleri çok aşırı olduğundan sadece ciddi kişiler ile çalışmak istiyoruz. Bu sebeple internet bayiliği için bazı şartlarımız var.
Biz ürünlerimizi her yerde görmek istemiyoruz. Bu iş için tecrübeli ciddi çözüm ortakları ile çalışmak istiyoruz.
İnternet üzerinde E-ticaret Bayiliği için 0 850 333 69 36 numaralı telefondan bizlere ulaşabilirsiniz.

"e ticaret bayisi olmak istiyorum " konulu ve firmanızı azda olsa anlatan kısa bir yazıyı info@ozyurtotoaksesuar.com a mail atınız. Arkadaşlarımız hemen dönüş yapacaklardır.

BOSSE OTO AKSESUAR ve YEDEK PARÇA bir ÖZYURT OTO AKSESUAR iştirakıdır.Bu Sanal Mağazada Elektronik Ticaret için ProjeSoft E-Ticaret yazılımı kullanılmaktadır.